KONST / Litografier / Färglitografi 13196088
nr 1319 6088
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 68/360, "Londonrest rules" mm: 54x62cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 april 2020
kl 18:04:24
12/4 18:19:27